MENÜ

Hakkımızda

Lüleburgaz’dan başlayarak hem bölgemizde hem de tüm ülke çapında; açıkhava reklamcılığı alanında “kaliteli, güler yüzlü ve memnuniyet odaklı” anlayışımızla hizmetinizdeyiz.

Aracınız veya iş yerinizdeki küçük bir yazının uygulanmasından başlayarak. Kurumsal Kimliğinizin oluşturulması, mevcut kimliğinize uygun proje bazlı çalışmaların planlanması, lokasyon farketmeksizin uygulanmasına kadar, geniş bir alanda bilgi ve tecrübe sahibi, değerli çözüm ortağınızdır “C AJANS”.

  • 1998 – C AJANS 12metrekare işyeri ile ticari hayatına başlar.
  • 1999 – ŞENPİLİÇ Trakya Bölgesi Açıkhava Reklamları tedarikçi olarak çalışmaya başladık.
  • 2001 – Coca-Cola Bölge Satış Departmanı ile Lüleburgaz Bölgesi açıkhava reklamlarının “demontaj + tamir ve bakım + montaj” işlerini yapmak konusunda anlaşma sağladık.
  • 2003 – Coca-Cola çalışmalarımızı Kırklareli il sınırları içerisinde yapmak üzere genişletme kararı aldık.
  • 2004 – Coca-Cola çalışmalarımıza “Edirne ve Tekirdağ” bölgelerini de dahil etme kararı aldık.
  • 2006 – Coca-Cola imalat yetkilendirme programı dahilinde “C Ajans Reklam” liderliğinde Trakya Bölgesi PİLOT BÖLGE seçildi. Türkiye’de ilk defa bir lokal tedarikçi tarafından imalat da yapılmasına C AJANS ile başlandı.
  • 2007 – İlk dijital baskı makinamızın satınalmasını yaptık. Bu gelişmenin hemen ardından, Lüleburgaz’a yatırım yapma kararı alan KİPA Hipermarket Zinciri bizimle ilk temasını kurdu. Bu görüşme, C AJANS’ın ticari hayatında bir dönüm noktası olacaktı.
  • 2008 – KİPA, Kırklareli’ye yatırım yapma kararı aldı ve burada da “C AJANS Reklam” tedarikçilerinden birisi oldu. Sonraki yıllarda KİPA; Çorlu + Keşan + Edirne + Silivri gibi merkezlerde de yatırım yapma kararları almış, TRAKYA’daki yatırımlarında açıkhava reklamlarında tedarikçi olarak C AJANS ile çalışmaya başlamıştı. Tüm bu süreç işlerken; makina ve ekipman yatırımlarımızı, dijital baskı kapasitemizi arttırdık. Üretim ve uygulama atölyelerimizi büyüttük. Sektörde kazandığımız tecrübe ve yatırımlarımızın karşılığını almaya başlamıştık. “TESCO KİPA MARMARA BÖLGESİ Reklam Tedarikçisi” olarak hizmet vermeye başlamıştık. Zaman zaman Ege Bölgesi, İç Anadolu Bölgesi ve Akdeniz Bölgesi’ndeki meslektaşlarımıza destek vermeye başladık.
  • 2011 – Kazandığımız tecrübe ve edindiğimiz bilgiyi, sektörde daha geniş mecralarda paylaşabilmek adıan; “KLİPSGRUP” isimli markamızı hayata geçirdik. Bu hareketle, sadece açıkhavada değil, sosyal alanların tamamında (AVM + Hotel + Hastane) hizmet verebilecek kimliğimizi oluşturduk.
  • 2012 ve sonrasında; Anadolu EFES, DANONE Lüleburgaz, ÖZTÜRK Grup, Optima Yem, ALGÜNDÜZ Peynircilik vs vs gibi birçok kurumsal müşteri kazandık

Bugün, bölgenin güçlü ve saygı duyulan markası olarak sektörde söz sahibi olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.